| anaa943 a întrebat:

Buna TPU :! Peste cateva zile plec la mare cu familia unei prietene, iar acolo mai sunt multi prieteni de familie. printre ei este cu tip care mi se pare destul de dragut si va dati seama ce sansa asa mare mai am vreodata sa isi dea seama de asta decat la mare laughingma rog acum nu stiu cum ar trebui sa vb cu el.happy nu as vrea nici sa.lo sufoc cu intrebarile si nici sa par disperata laughing

Am mai vb cu el si am glumit si din cate stiu eu si el m.ar placea ( mi-au spus prietenele mele) ele nu stiu ca mie imi place de el happy

Deci cam despre ce ar trebui sa vb cu el si ce ar tebui sa fac >?/?

mersi FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Bijouu a răspuns:

Fii u insati! nu.i pune numai intrebari, faci ce ai facut si pana acum, vb cu el si totul o sa vina de la sine, bafta

2 răspunsuri:
| iulia2 a răspuns:

Vorbeste cu el, nu ii pune multe intrebarii, poate ii spui k vrei sa va cunoasteti si mai bine...sau poate va cunoasteti destul de bine. bafta funda?

| YoLop127 a răspuns:

Salut!
Incearca sa vorbestii cu el sa-l cunostii si daca "tipul dragut" ăi va placea de tine te va intreba daca vreti sa fiti intr-o relatie.