| anonim_4396 a întrebat:

Plac o fata din iarna dar sunt convins ca nu ma place.Suntem buni prieteni dar ea nu cred ca mai stie ca o mai plac.Cum pot sa fac sa ma placa?
~fundita:X

Răspuns Câştigător
| Dennylsyon a răspuns:

Pai stai din ce in ce mai mult cu ea si fa-o sa rada sa se simta bine si va cadea in plasawinking... funda?

| FunnyColor a răspuns (pentru Dennylsyon):

O sa incerc si daca mrg o sa iti dau funda...o fac sa rada in fiecare zi dar tot ii place de un baiat care e cel mai cel si nu stiu ce etc.

7 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

Oamenii in general desi isi propun un gen de persoana, nu il au, treaba sta asa: daca ii placi ii placi, daca nu, nu. Daca nu ii placi sub nicio forma nu ai ce face, doar sa mergi mai departe. Dar daca i-ai marturisi poate isi va da seama ca te place de fapt, iar daca nu, te va aprecia oricum enorm pentru ca ai facut-o si vei fi in fata ei cel mai deschis si mai sincer om.

| Burlacu006 a răspuns:

E cam nasoala treaba, daca tu o placi si ea nu te place no sa fi cu ea, dragoste cu sila nu se poate intelegi? dar totusi arata-i ca o placi si poate o sa te placa si eawinking

| Nicux1 a răspuns:

Ai intrebat-o? De unde stii ca nu te place,poate face asta in preajma prietenilor, totusi poti sa o intrebi cum ar arata baiatul visurilor ei si vezi daca te incadrezi, fa-o sa te doreasca, iar daca spune nu, inseamna ca nu apreciaza calitatea si e materialistahappy. Incearca sa treci peste sunt o gramada de fete in toata lumea care ar vrea sa fie cu tine asa ca nu te descuraja.

| Dennylsyon a răspuns:

Ai facut ce ti-am zis si ai reusit?

| DeniiiDeni a răspuns:

Impresioneaz-o cu ceva, cumpara-i un buchet de flori, mergi cu ea la film...etc,si poti ruga un prieten sa iti faca "lipeala" cu easmug

| tooode a răspuns:

Fate placut sa se simta nine in preajma ta happy