| Andreeeeee a întrebat:

happy. Please help me! Ce cadou sa'i fac unui baiat de 17 ani? Habar n'am. Fundita celui mai bun raspuns.promit! Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

Daca el chiar tine la tine tu esti cel mai frumos/potrivit cadou pentru el.Nu-ti mai fa griji.Niciun cadou nu poate suplini un sentiment adevarat.

4 răspunsuri:
| purenerve a răspuns:

Cum spun si restul depinde de ce inseamna pentru tine iubit prieten... un parfum orice daca este ibit o noapte in 2laughing

| mamasita00 a răspuns:

Pai depinde ce inseamna el pentru tine. Adica daca iti este prieten, iubit. Ii poti lua un ceas un parfum sau daca este iubitul tau ceva personalizat cu poze cu voi ar fi dragut

| Gikendru a răspuns:

Pai poti incerca un parfum.credema o sa ii placa.sau ai putea sa-l intrebi ce vrea. sfatul meu.Deasemenea.poti sa obseri ce-i place.sau ce vrea.sau poti intreba de cineva care crezi ca ar putea stie.Succes!

| Alina_5220 a răspuns:

Cel mai bine ar sa ii iei o bratara de argint finutza...parerea mea dar merge o sa o poarte si o sa o aprecieze:*