| Rallu25 a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca penisul a intrat putin in vagin? dar nu si-a dat drumul sau alte chestii. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lia09 a răspuns:

De ce dau unii niste raspunsuri total fara rost, cu scopul de a speria si mai tare persoana in cauza?
Revenind la subiect, NU cred ca ai cum sa ramai insarcinata daca esti sigura ca baiatul nu a ejaculat inainte si nu a ramas sperma pe penis.
Data viitoare, daca tot vreti sa va jucati, folositi un prezervativ ca sa nu stai cu griji pe urma!

4 răspunsuri:
| Love4Music a răspuns:

Orice e posibil. Dar sansele sunt mici.

| ccriss a răspuns:

Nu

| Gabrieluț a răspuns:

In mod normal nu, daca ejacularea nu a avut loc pentru ca spermatozoizii sa se lipeasca de peretii uterului nu... te sfatuiesc sa faci mai bine un test de sarcina

| Silviu591 a răspuns:

Ai pus-o. ce sa mai..sa-ti traiasca big grin