| Alandalaa a întrebat:

Prietena mea Adina are un prieten, dar ea mereu il inseala, ii spun mereu sa termine, deoarece este un tip de treaba. Cum o fac sa inteleaga?

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Poate ca actualul prieten nu ii acorda prea multa atentie,poate ca nu o satisface in pat?sunat mai multe variante!cunosc fete care spuneau ca isi inseala partenerii pentru ca nu se simt bine cu ei in pat!
sau sunt fete care fac asta doar asa de placere si pentru ca asa sunt obisnuite!
nu le poti schimba tu!
o sa le schmbe viata mai incolo stai linistita,atunci cand o s se indragosteasca si iubitul o sa isi bata joc de ea asa cum a facut si ea cu alti iubiti ai eiwinking
degeaba ii explici tu ca niciodata nu o poti convinge!am mai intalnit situatii de genu!
asa sunt unele fete,nu ai ce sa le faci!
las-o sa isi faca damblaua ca nu o sa ii tina mereu asa!cand o sa fie parasita de toti si o sa sifere o sa isi dea seama ce a facut!

| love9dubstep a răspuns:

I se spune cumva la Adina si Ina? By the way, intreab-o de ce il insala. Vezi ce iti raspunde... poate are motivele ei si nu o face doar din amuzament. Daca o face din amuzament, inseamna ca nu prea ii pasa de prietenul ei, sau nu e mutumita de el. Astept detalii! big grin