| marya a întrebat:

Buna TPU prietena mea cea mai buna este indragostita de un baiat cu care se intelege foarte bine ba si mai mult i-a spus si frumoas-o (el este mare tupeist si nu le zice fetelor asa), o intreaba cate o data "ce tema avem" si din cate am observat eu o respecta ceea ce e de mirat pentru ca el face"misto" de toate fetele.
Eu cred ca o place... ce e de facut cate un sfat ar fi bine venit. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| janynn a răspuns:

Asta numai ea poate simti dk o place sau nu, sau chiar tu din afara "relatiei" lor poti observa mai bine.shy dk intr`adevar o place eu zic sa-l tina putin sub papuc sa nu cada imediat in bratele lui, sa se lase mai greu cucerita, baietilor asta le place, cu cat se lasa mai greu cucerita cu atat sunt mai interesati de ea...

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un băiat cu tupeu poate spune și vorbe dulci dar și jignitoare fetelor!
Să-și vadă de treaba ei că timpul le rezolvă pe toate.
Pa, pa.

| Gabriella_1938 a răspuns:

Eu cred ca ii place de ea sau o foloseste ex: teme. lucruri. etc.
sau poate ca ii place de ea cu adevarat si pe celelalte le ia la misto...