| X_7334 a întrebat:

Buna TPU.
Prietena mea este cam timida.cum sa fac ceva sa o ajut sa scape de asta.cum sa o excit[nu neaparat in timpul actului sexual].
Multumesc, best ia fundita.

3 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Fi tandru, dragastos conteaza foarte mult asta pana vede si simte ca poate avea incredere in tine apoi nu o sa mai fie asa timida

| spawn_9673 a răspuns:

Linge-o in ureche, pe gat, pe burta ...si tot felul de chestii din astea!

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Îţi spun lucru valabil la orice fată.
Cu un sărut uşor,plăcut,suav şi plin de pasiune va dori mai mult şi astfel va scăpa de timiditate.
Totul stă la baza ta.
Fă-o să se simtă în largul ei alături de tine şi astfelca căpăta încredere treptat şi se va deschide în faţa ta,va fi mult mai comunicativă,pentr toate vorbele, simţurile şi trăirile emoţionale, care se vor accentua mult mai intens...