| MariaIrina a întrebat:

Prietenului meu ii este rusine sa ejaculeze de fata cu mine. Doar cu mine a avut aceasta problema pana acum.ce as putea sa fac in privinta asta?

19 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz nu esti tu de vina sau comportamentul tau ca elnu poate sa ejaculezela finalizarea actiunii sexuale. Este denatura psihica si ar fi cazul sa consulte un psiholog sau un psihoterapeut.

Răspuns utilizator avertizat
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

De ce, intreaba-l, spune-i ca e cceva normal, pana la urma, daaca vrei un copil, cum il vei face? Bafta! laughing

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai cum de fata cu tine? Pai tu stii cred cel mai bine cum sa l faci sa ejaculeze. Secretul e mai mult la tine decat la el!

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Când simte că ii vine te pune să inchizi ochii?

| cameleonu05 a răspuns:

Incearca pe la spate laughing

| RebeleGirl a răspuns:

Poate e mai rusinos laughing nu pot sa-mi explic... adica faceti dragoste si cand ii vine ce zice? "stai putin draga sa fug pana la baie"? serios? sau poate are o problema...de ce nu il intrebi? daca aveti o relatie stabila si normala lucrul acesta nu trebuie sa se intample! ar trebui sa fiti deschisi unul cu celalalt!

| RoBByi96 a răspuns:

Sa fim seriosi. Nu te iubeste. Daca nu vrea sa ejaculeze de fata cu tine, inseamna ca nu are destula incredere in tine, incat sa iti faca cunostinta cu familia sa(spermadozoizii). In pnm, e normal sa nu vrea, poate i se pare grosolan sa isi dea drumul de fata cu tine.