| Zuzzy05 a întrebat:

Pun aceasta intrebare pentru o prietena(care si-a pierdut parola de la contul TPU). Ea are 15 ani fara 2 luni si are o relatie de 1 an si 9 luni cu un baiat de 21 de ani. O sa ziceti ca e cam mare diferenta, dar se inteleg si pare ca se iubesc.Pana intr-un anumit punct...cand au aparut neintelegerile. Ei i s-au scos povesti cum ca vara trecuta ar fi avut ceva cu un baiat, dar nu este adevarat. El si-a cam pierdut increderea in ea si ea sufera deoarece vrea ca totul sa fie ca inainte.Isi doreste sa-i recastige increderea lui.Nu exista nicio dovada pentru povestile alea, dar el are indoieli.Mentionez ca au avut discutii despre asta. Ce ar putea sa faca ca sa-i recastige increderea? Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La 21 de ani nu știu de ce se întâlnește cu o minoră?
Pa, pa.

| Азбука a răspuns:

"aceasta intrebare pentru o prietena(care si-a pierdut parola de la contul TPU)" - aceasta scuza este cea mai tare de pana acum laughing
Increderea odata pierduta, greu se recastiga! Cand dezamagim, ori suntem dezamagiti, cam doare, si... nu prea mai vrem sa inghitim si alte gogosi.

| Zuzzy05 explică (pentru Азбука):

Nu e scuza, chiar daca pare.Eu nu am o relatie momentan, nicidecum de un an si ceva, cea mai lunga relatie a mea a fost de 2 saptamani laughing. Ma rog, multumesc pentru raspuns :*!

| CloseToYou a răspuns:

In primul rand daca ar iubi-o cu adevarat ar crede ce zice ea si nu ar asculta ceea ce zice x si y.Dar poate ca ma insel si tipul e doar nesigur pe el thinking Cea mai buna solutie ar fi sa vorbeasca deschis cu el si sa-i explice ca il iubeste pe EL si ca nu ar putea sa ii faca asta.Ar trebui sa inteleaga, mai ales ca re 21 de ani si e practic adult acum.

Stai linistita, daca te iubeste o sa inteleagabatting eyelashes. Mult succes!^.^

| Emazio a răspuns:

Ar putea intr-o discutie cu el despre asta sa incepa sa planga sal inmoaie ca so creadawinking

| Paula003 a răspuns:

Pai uite pentru inceput fata aceea ar trebui sa vorbeasca cu baiatul si sa ii spuna clar: De ce nu ai incredere in mine din moment ce eu te iubesc, din moment ce suntem de atat timp impreuna?! El daca o iubeste ar trebui sa aiba incredere in ea... in aceasta situatie ese nevoie de multa comunicare, baiatul acela ar trebui sa ii spuna cateva motive mai solide pentru ca nu are sens sa se ia dupa povesti si barfe! Si ea nu ar trebui sa sufere daca ea nu a facut nimic! ar trebui sa nu ii pese, iar baiatul ar trebui sa aiba mai mare incredere. Comunicarea este solutia, parerea meawinking...
Sper sa o ajute pe prietena ta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma prostul ala trebuie sa-si caute o viitoare sotiemiar astea de 125 ani rod penisul ca pe morcov in orice pozitie.nu,nu sariti de fund in sus si va dati virgine,ca nu e cazul si stiti si voi,asa cum stim toti.ii recomand truditului ala, sa asculte o cantare de pe la sebaclu flacara, prin anii 80; pustoaico, tu ai sange de vipera.ca si eu am patit ca el cand umblam cu copile de 15 ani.da eu ma asteptam si am fost mai smecher.am prins-o.

| AdinaCrissa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, ce sa spun. Automat daca avem un iubit cu 5, 6 ani mai mare o facem cu el, nu?happy
Nu e chiar asa. si eu am 15 ani, el 20. Avem 1 an si mi-a promis ca nici in urmatorii 2, 3 nu voi face. Ma asteapta, bine. NU, tot binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa adina.iar el sta si te asteapta, si cand alearga hormonii ii da palme lu mutu ca adina vrea sa se calugareasca.adinaaa? tu crezi? cum cred si eu.tocmai despre asta vorbeam.