| MariaMaia879 a întrebat:

revin cu o alta parte din viata mea.Eu am 16 ani prietenul meu are 20. In vacanta de Craciun nu l-am putut convinge sa facem dragoste(eu imi doresc asta pentru el, ma gandesc ca ii e greu dar el nu vrea pentru ca ma iubeste prea mult) poate in vacanta de vara o sa pot sa il conving ca si eu il iubesc si ca imi doresc asta pentru el. Parintii mei, cu mine si el si ai lui am decis sa mergem toti la mare. La hotel eu cu el aveam o camera doar a noastra, ai mei aveau camera lor si ai lui la fel. Dupa o zi de plaja si mare, dupa ce am mancat eu cu el ne-am dus in camera, eu mi-am facut prima dus si apoi el.Eu ma uitam la tv in timp ce el isi facea dus.Dupa ce a termit a venit si s-a pus langa mine si a inceput sa imi aduca aminte de vacanta de Craciun si imi spunea ca ii pare rau dar ma iubeste prea mult si ca oricat de mult si-ar dori sa o facem rezita. I-am zis ca si eu il iubesc si am incredere in el.M-a luat in brate si a inceput sa ma sarute, mi-a dat tricoul jos, apoi restul si tot asa. Dimineata cand ne-am trezit m-a intrebat cum ma simt, daca sunt bine, daca m-a ranit.(oare a fost multimt de mine, adica de corpul meu si de neexperienta mea?)la masa mama se tot uita la minte. Oare s-a prins ca am facut dragoste?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Normal că s-a prins.
Ei, ești mai fericită acum, că nu mai ești virgină?

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta s-a prins.

Răspuns utilizator avertizat
| GL757W a răspuns:

Troll

| ambanidemaenerveaza a răspuns:

Da, sa nu i mai spui maica tii despre asta, e secretul nostru

| FlorinFlz a răspuns:

Avand 20 de ani cred ca are un pic mai multa minte ca tine si a stiut ca pentru tine era cam devremeeeee...dar acum asta e. Poate nu era sigur nici de sentimentele lui si d.aia nu a vrut sa te raneasca, sincer la 20 de ani mai mult distractie visam laughing

| UchihaEmiko a răspuns:

Tu ai 16 ani și el 20? Nu-i ok.

| Cristian_Mihai_1996_dBS9 a răspuns:

Păi cred că s-a prins de chestia asta, uneori trăsăturile feţei te dă de gol şi tu te tot gândeai la noaptea trecută deci sunt şanse să îşi fi dat seama. Iar prietenul tău se comportă aşa pentru că te iubeste şi nu vrea să fac impresia ca doar vrea sex de la tine apoi să te lase, el a fost mai mult speriat să nu fi făcut el ceva greşit sau să fi fost rău ceea ce arată ca e destul de grijuliu cu tine şi e de bine asta. Sper că am putut să te ajut!