| metalhead999 a întrebat:

TPU! Revin cu o noua nelamurire. O prietena de-a mea a avut un contact sexual inainte de a avea menstruatie adica ei nu ii venise niciodata. Dupa un timp, i-a venit, dar neregulat. Acesteia insa ii este frica de urmatoarea idee: mai este virgina sau nu? Nu stiu cum sa o ajut asa ca am apelat la voi. Va rog sa ma ajutati. Multumesc!
P.S. A avut contact sexual cu cativa ani in urma.

3 răspunsuri:
| Vix999 a răspuns:

Nu mai este. Daca un penis a penetrat-o ....nu mai este. O Doamne se duce tara asta de rapa!

| Mishelle173 a răspuns:

Nu este virgina deja. Himenul odata rupt nu se mai reface niciodata chiar daca nu a avut relatii sexuale pe o perioada indejungata.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU mai este virgină!

Din moment ce partenerul a introdus penisul în vaginul ei s-a rupt membrana himenală!

Situaţia NU are nici o legătură cu faptul că s-a întâmplat înainte de a avea menstruaţie.

Toate cele bune.