| anonimul a întrebat:

Buna TPU.ro...anul acesta ni s-a schimbat diriginta,, a venit alta diriga, mult mai tanara si sa apucat sa faca schimbari in banca, prima data m-a pus cu o fata dar care nu vroia sa stea cu mine si a mutato, dupa aia m-a pus cu fata care imi place iar aceasta se comporta ca o pitiopoanca, a mutato si m-a pus iar cu prima fata,(cele 2 colege sunt dusmane) iar aceasta a inceput sa ma pupe, sa ma imbratiseza in public sa-mi spuna ca ma iubeste si din astea, eu am aflat de undeva ca fata(sictirita de care place) ma place si ea, si cred ca cealalta fata, cu care stau acum, vrea doar sa-i faca in ciuda fetei de caremi place si sa se combine cu mine.nu stiu ce sa cred.mentionez ca inainte sa stau cu ele in banca, fata de care place avea o parere foarte buna despre mine si eram prieteni buni, iar cealalta ne bateam mereu
ce sa cred?

4 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

In capul tau a sunat bine toata chestia asta inainte s-o scrii? Adica inteligibil...

| Morphine21 a răspuns:

Lasa-le pe amandoua.oh go on

| DelphhiN a răspuns:

Sincer eu zic ca ar trebui s vb cu fata care intr-adevar e o prietena adevarat si sa-i explici cum sta treaba cu cealalta colega. iar celeilalte colege ar trebui sa-i explici ca ea pentru tine inseamna doar o simpl colega nu mai mult si ca n simti nimic pentru ea mai mult decat simti pentru celelalte colege cel putin eu asta as face... poate asa o vei scoate la kpat...winkingsper ca ti-am fost de ajutor

| JeSuisElle a răspuns:

Pai nu stiu ce crezi tu dar eu nu am inteles nimic laughing