| anonimul a întrebat:

Buna TPU.ro...anul acesta ni s-a schimbat diriginta,, a venit alta diriga, mult mai tanara si sa apucat sa faca schimbari in banca, prima data m-a pus cu o fata, denisa dar care nu vroia sa stea cu mine si a mutato, dupa aia m-a pus cu fata, care imi place, diana, iar aceasta se comporta ca o pitiopoanca, a mutato diriginta samp urmatoare si m-a pus iar cu denisa,(cele 2 colege sunt dusmane) iar aceasta a inceput sa ma pupe, sa ma imbratiseza in public sa-mi spuna ca ma iubeste si din astea, eu am aflat de undeva ca diana ma place si ea, si cred ca cealalta denisa, cu care stau acum, vrea doar sa-i faca in ciuda dianei si sa se combine cu mine.nu stiu ce sa cred.mentionez ca inainte sa stau cu ele in banca, diana avea o parere foarte buna despre mine si eram prieteni buni, iar cu denisa ma bateam mereu

ce sa cred?

4 răspunsuri:
| MititiCa a răspuns:

Diana cred ca tine la tine, denisa probabil vrea doar sa o faca geloasa pe Dianahappy

parerea meabig grin

| AnnY98 a răspuns:

Cu siguranta Diana te place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Km adica sa se ombine cu tine? raised eyebrows
consider ca denisa e falsa (:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere daca vrei sa te combini cu vre una o faci pentru. ca asa simti tu nu pentru ca asa vrea persoana respectiva (asta ar fi o prostie), din cate mi se pare mie tie iti cam place de diana, iar daca ea te place pe tine e si mai bine... dar in cazul in care va combinati vezi sa nu ii faca ea in ciuda lu denisa happy bafta