| IceCube16 a întrebat:

Rog foarte frumos o fata cu experienta in dragoste sa imi trimita un mesaj cu ID-ul de messenger, findca eu nu pot trimite mesaje.Am nevoie de ajutor cat mai repede straight face.....Doresc seriozitate, si multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu ai bani de curve, recunoaste!

| IceCube16 explică (pentru anonim_4396):

Poti sa fii mandru de tine, un raspuns mai bun nu se puteawinking mai revino-ti copile, daca nu poti sa nu te abtii sa iti bati joc de altcineva atuncea mai bine impusca-te

| anonim_4396 a răspuns (pentru IceCube16):

Copile cred ca ar putea sa-ti spun eu tie, daca ai 16 ani. Cat de penibil sa fii sa vrei ID-uri de la fete cu experienta? Nu esti in stare sa iti faci o prietena si sa vorbesti cu prietenii despre problemele tale, atunci urmeaza-ti sfatul, emo sunt destui!

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Mitnickoff

| mihnea123abc a răspuns:

Tu ai idee ca nu ai scris nici un nr de telefon

| pisssssiyy97 a răspuns:

Pai prima data specifica pentru ce problema asa cine stie cine iti da id si tu ii spui problema si habar nu are si iti da sfaturi gresite happy