| jhonnppo a întrebat:

Buna TPU sa incep sa va povestesc povestea mea. pana duminica trecuta totu era ok cu mine eram eu dar am iesit la suc cu niste foste colege din clasa a8-a pe una dintre ele o placem in trecut mult de tot cand am treminat clasa a 8-a am mers la liceu.nu prea am mai tinut legatura unu cu altu dar duminica am stat cu ea imbratisari glume.strangeri de mana.ea mi-a spus sa fim impreuna dar credeam ca glumeste.a fost ok am plecat acasa eu cu ea finca sta la 1 km de mine.cand am ajuns pe strada mea si ea trebuia sa o ia in alta parte s-a oprit s-a uitat la mine si eu mers la ea si am sarutat-o pe obraz ea ma strans puternic in brate si mi-a zis sa am grija de mine.Am ajuns acasa pe la ora 22 am vb cu ea pe facebook m-a sunat de 2 ori odata pe la 3 dim si o data pe la 6 sa imi ureze noapte buna mentionez ca am stat pe fb si ne-am uitat amandoi la un serial dupa mi-a dat un film romantic sa ma uit.luni din nou vb pe fb la telefon.azi la fel pe fb la telefon eu m-am indragostit de ea deci ma jur orice fata pe care o vedeam mi-se parea urata numai pe ea o aveam in gand.In final pe la ora 1 i-am trimis un sms spunandu-i ca Da vreau sa fim impreuna tin la tine si imi placi mult nu mi-a scris inapoi nimic nu m-a sunat o vedem on pe fb i-am scris ai primit sms nu mi-a scris nimic am intrebat-o daca e suparata pe mine la fel nimic nu mi-a scris.sad.Va rog ajutati-ma sunt in stare sa ma sinucid pe ea o iubesc enorm in capul meu numa ea este TOTUL PENTRU MINE va rog.Dc nu mi-a raspuns?

Răspuns Câştigător
| Underworld2 a răspuns:

Pai mea ea a considerat ca voi deja erati impreuna dupa ce tia propus chestia asta. happy Si tu i-ai zis acum ca "da vreau sa fim impreuna", adica zilele astea 2 nu tia pasat de ce a facut ea "mentionez ca asta credea ea " ai ranit-o nah s-a suparat. ai grija pe viitor. happy Bafta... happy

2 răspunsuri:
| simpluone a răspuns:

Ai rabdare o sa-si revina. Te pedepseste, dar ii e greu si ei.

| grab a răspuns:

Baga in continuare nu te lasa.
Du-te la ea acasa cu un cadou frumos simbolic ceva o bijuterie draguta si o floare foarte parfumata, vezi tuberozele.

Poate momentan fata e pe stop si evita sa fie morocanoasa cu tine, zic si eu...