| Andrutsa15 a întrebat:

winking Sa incepem cu inceputul. acum 3 zile am vb cu un baiat pe facebook. nah' si el e super dragut. ( multi il considera ciudat. e rocker.) mi-a dat intalnire, si nu stiu daca sa ma duc sau nu.Nu stiu sigur daca ma placethinking mi-a intrebat toti colegii si prietenii cum sunt eu, daca il plac. etcthinking Tu ce ma sfatuiesti sa fac? Sa ma duc sau nu la intalnire? Mie a cam inceput sa-mi placa tipu'.love struckbatting eyelashes Mentionez suntem de aceeasi varsta ( 15 ani love struck ) Cel mai folositor raspuns funditawinking

Răspuns Câştigător
| roisin a răspuns:

Draga mea, pana acum am fost numai cu rockeri si sinceri nu-mi pasa ce zice lumea, daca mie imi place, e treaba mea. Si te sfatuiesc sa faci la fel. Nu pune la suflet tot ce zice lumea. Du-te la intalnire.

5 răspunsuri:
| magdaa a răspuns:

Nu ai de pierdut daca te duci :*

| paynehunter a răspuns:

Du-te

| Crisu a răspuns:

Daca a inceput sa-ti placa atunci ar fi bine sa te duci la intalnire cu el, asta presupunand din spusele tale ca il cunosti. Daca vrei sa te duci, te ce sa nu o faci? Nu ai de pierdut nimic.

| vali78_2281 a răspuns:

De unde poti sti sigur cum este daca nu te duci? Prin facebook? Ca e rocker nu conteaza. Sufletul conteaza! Eu cunosc un fost rocker care e un om asa calm... Deci GO!

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Daca stii sigur ca baiatul e de incredere si nu iti va face nimic eu zic sa te duci dar sa ai grija ce faci :*
Si daca baiatul te place cu adevarat vei afla la intalnire si sigur iti va demonstra.winking
Sper ca ti-am fost de folos si...succes la intalnire happy :*winking