| 0Hey0 a întrebat:

Buna TPU sa incepem
in urma cu 4-5 luni i-am comentat unui baiat niste poze pe un site. la randul lui si el mi-a comentat. au fost comentariu de genul :frumos :*, super, dragut:X
si cand i-am mai lasat o dat comm mi-a lasat comm la profil ca "mersi de com esti o draguta". Acum o saptamana i-am comentat din nou alte pozele dar nu mai mi-a comentat cum i-mi comenta (cred ca ii placea de mine atunci ) dar am vazut ca ia comm unui fete cu comm mai tari decat ale mele el a fost o vreme cu fata asta
intrebarea e s-ar putea sa nu-i mai placa de mine si sa-i placa de fata aceeasta?
dau voturi si funda

5 răspunsuri:
| sebastyancuidiny a răspuns:

Paaai, tu te pui in fata unei foste iubite de a lui? El doar a fost dragut cu tine, ti-a raspuns, e logic ca poate tine mai mult la o fosta. Sincer ce varsta ai? Si ca un sfat numai incerca sa agati baieti pe site-uri de socializare...

| Liquify a răspuns:

Doamne dumnezeule cati ani ai? Daca cineva iti lasa comentarii pe diverse site-uri de cocalari si pitipoance cunoscute drept si site-uri de socializare in tarile mai educate nu inseamna ca te place sau ca o place pe respectiva. Nu credeam ca o sa-mi fie dat sa vad asa "probleme".

| xMoTaNeL a răspuns:

Daca ti'a dat comment la poze nu e neaparat sa ii placa de tine. Poate comentariile cu "frumos, super, dragut" au fost sa te faca sa te simti mai bine

| dracusor a răspuns:

Comentariile de genul ''esti o draguta,dragut,nice, sweet, etc'' sunt facute doar din politete si doar pentru ca tu i-ai comentat lui pozele.nu inseamna ca te place, in nici un caz. daca te invita la un suc, mai ziceam.dar asa nu.imi pare rau

| Tanya4you a răspuns:

Pai eu sunt sigura ca asta e adevarul:orce baiat de treaba daca ii comentezi pozele de pe facebook sau hi5 (si fetele fac asta) iti dau comm inapoi si iti multumesc, daca nu va cunoasteti si nu vorbiti nici pe departe sa te placa ca asa la cate comm.uri mai am si eu de la baieti si fete si le.am dat si eu inapoi si asta nu inseamna ca ii plac sau ma plac...