| MadalinuskaIonuska a întrebat:

(sa raspunda cei carora le plae wrestlingul) Imi zice va rog care fete mai sunt in wrestling ca nu am vazut-o decat pe kelly kelly, natalya, alicia fox si beth sa se bata imi zicti va rogg! Dau FUNDa!(SCUZE DE CATEGORIE)

Răspuns Câştigător
| Mc'Allister_Denny_1992 a răspuns:

Divele din wwe:as, brie si nikki bella, aksana, kelly kelly, maxine, beth phoenix, alicia fox, natalya, kaitlyn, tamina, rosa mendez, eve, si lilian garcia

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sunt brie bella, eve, kaytlin (ceva de genu( layla nicky bella, natalya, rosa mendes, si tamina nu situ cum, sper ca te-am ajutat.

| ???? a răspuns:

Pai pe langa asta ce ai mentionat tu, mai stiu pe Eve si Brie Bella.winking

| MadalinuskaIonuska explică (pentru ????):

Si doar astea mai sunt in wrestling?
pe celelalte leau concediat pe as lee, pe gail kim, pe nikki bella pe rosa mendes pe michelle mccool pe layla? etc

| ???? a răspuns (pentru MadalinuskaIonuska):

Nu. Dar eu un prea urmaresc. Decat pe acelea le-am stiut. De aceea. happy

| WoodenCross97 a răspuns:

AJ este preferata mea :X, o IUBESC love struck :d

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

In WWE sunt Aksana, Aj Lee, Vickie Guerrero, kailtyn, Tamina Snuka, Cameron, Layla, Naomi si Rosa Mendes + Kelly Kelly, Natalya si Alicia Fox

| NikkiBellaBrieBella a răspuns:

A.J Lee, Paige, Nikki si Brie Bella, Stephany McMahon, Naomi, Eva Marie, Charlote, Emma, Lita, Rosa Mendes, Trish Stratus, Maryse Ouellet, Layla, Melina