| swettylove a întrebat:

Sa va spun pe scurt: imi place de un baiat care insa are prietena, el nu stie ca il plac dar am observat ca ma priveste destul de insistent.Nu prea avem tangente, am stat doar de cateva ori afara cu niste prieteni comuni, in rest cand ne vedem pe strada ne spunem doar un simplu "buna".
Am facut rost de id lui de la o fata si nu stiu daca sa il bag sau nu in lista big grin?

Răspuns Câştigător
| SexyCioco a răspuns:

Baga-l in lista si vb cu el da eu zic sa nu ii desparti asteapta daca are ceva pentru tine o sa se desparta el de eawinking

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Baga-l in lista. nu ai nimic de pierdut! Restul va decurge de la sine. Daca spui ca te priveste, cu siguranta va fi fericit sa stie cine esti si sa dea de tine! happy Nu ai ce pierde.incearca!

| Nextone a răspuns:

Draga mea daca are prietena si au o relatie cat de cat serioasa nu trebuie sa te bagi...Nu te gandesti ca poate ei se iubesc si dupaceea acea fata cu care este va suferi? Tie ti-ar placea daca ai avea un iubit sa se bage cineva in seama cu el? Oricum faci ce vrei...il poti baga in lista in felul acesta il si testezi daca o iubeste pe acea fata sau nu.

| swettylove explică:

@TequilaSunRise: ba m-am gandit.tocmai asta e chestia ca nu vreau sa o fac sa sufere pe fata aia da pentru mine baiatu asta e important, pe baiatu asta l'am vazut prima oara intr'o zi nefericita din viata mea si doar felu in care ma privit atunci si speranta ca o sa'l mai vad vreodata m'au facut sa merg mai usor mai departe.si de atunci ca prin minune il vad in fiecare zi, si desi stiu ca n'ar trebui da mor de fericire cand il vad cum ma priveste.

| AndreeaLivia a răspuns:

Buna. n`ar fi frumos din partea ta sa incerci sa te strecori in relatia lor. Daca el te place, va face el primul pas. Poti avea probleme cu prietena lui daca tine la el...ar putea sa se razbune pe tine