| gabytza8 a întrebat:

Buna TPU:Sa zicem ca nu te place un baiat,ce sa faci ca sa te placa,ce sa vorbesti cu el, ce anume?
FUNDA!winking

5 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Imbraca-te atragator... Sa fii in genul sofisticata sa vezi ce usor te atinge cu ochiismug!

| Taiby a răspuns:

Cu vortibul incepi de la : football, masini, motoare, muzica si termini cu vremea, animale, semntimente big grin

| marius101101 a răspuns:

Daca nu te place el apeleaza la mine la mariusica_smecher_mic@yahoo.com

| LittleLuciane a răspuns:

Buna! in primul rand eu zic ca trebuie sa arati intotdeauna bine (sa fi imbracata frumos poate si putin machiaj), parul sa iti stea bine si de cate ori ai ocazia sa il intalnesti zambestei si fii draguta...dar nu te lasa dusa de val adica sa vorbesti prea mult sau ma stiu eu ce! succes :*

| nklfjagfalkhgalkgh a răspuns:

Uite daca ai prieteni buni organizeaza o intalnire in oras ceva la un suc in parc orice si vorbeste cu unul dintre prietenii tai sa il invite si pe acel baiat. Incearca sa stai mai retrasa sa vezi daca te observa si vine la tine daca nu incearca sa te bagi in vorba cu el. Orice persoana spune lucruri stupide cand ii place de cineva da incearca sa fii tu.winking