| Anonimms128 a întrebat:

Buna TPU, scriu aici ca stiu ca voi ma ajutati. ❤Eu cu iubitul meu ne-am inceput viata sexuală, totul a decurs bine. Doar ca nu il tine mai mult de 2-3 minute, ce sa faca sa îl tina mai mult? Facem doar protejat dar degeaba il tine foarte putin. Ce recomandări aveti sa il tina mai mult? Ofer funda.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa nu mai sara pe tine, sa se abtina si sa-ti faca intai un preludiu, sa-ti obtina un orgasm clitoridian si apoi sa intre el, vaginal.

| sierra1 a răspuns:

Ia cauta pe net ce e de făcut la ejaculare precoce, sunt mii de pagini și site-uri cu așa ceva

| Anonimms128 explică (pentru sierra1):

Buna sincer nu stiu daca el are asta cand ss masturbeaza dureaza in jur de 10-15 min dar cand o facem nu stiu cred ca e prea excitat si imediat o scoate ca trebuie sa ejaculeze.

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimms128):

~ Anonimms128: cand ss masturbeaza dureaza in jur de 10-15 min~

ăăăăă, și rolul tău care-i in ecuația asta?

| Anonimms128 explică (pentru sierra1):

Pai asta zic, Cand o facem nu il tine iar cand si o face el il tine mai mult.

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimms128):

Asta intrebam: și care-i rolul tău, doar nu are două iubite (mâna și pe tine)?

| Anonimms128 explică (pentru sierra1):

Nu dar zic ca el mi-a zis ca nu stie ce sa faca sa il tina mai mult

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimms128):

Să ne ințelegem: are sau nu două iubite?

| Anonimms128 explică (pentru sierra1):

Nu,Ma are doar pe mine? Mana e doar pentru eliberare

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimms128):

Adică tot două. Nașpa. Tre să te impui!

| hahahahehehe a răspuns:

Iti zic sincer, si eu ma terminam foarte repede, cateodata in 10 secunde eram gata (deoarece preludiul dura foarte mult, o excitam la maxim pe iubita mea), dar la noi n-a fost niciodata problema, ma terminam, asteptam 10 minute si dupa continuam actiunea.

Eventual spune-i sa se autosatisfaca inainte cu vreo 30 de minute si dupa o sa-l tina si 30-40 de minute, lejer. (Dar asta nu recomand pentru ca dupa o sa-i scada cheful de sex)