| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU happy! Scuzați categoria.
Am nevoie de un mic ajutor.Imi puteti spune ce cadou iaș putea face fostului meu prieten (am rămas prieteni)?!, împlinește 18 ani!
M-am gîndit să-i fac un buchet din 19 baloane cu heliu și care lumineaza, dar ce cadou sa-i cumpăr nu știu sad, mă puteți ajuta? (Ceva înafară de parfum, cias. vă rog încă ceva idei, și fără glume. am nevoie urgent! ) Dau puncte și fundiță!

4 răspunsuri:
| MsGringer a răspuns:

Poate un tricou personalizat.Pui o poza de-a lui sau altceva nu stiu.Nu costa mult, 25 de lei.

| buzeduulci a răspuns:

"cias" rolling on the floorlaughing baaaa laughing se scrie "ceas". cu "cias" strigi vacile...

| IdeiCadouri a răspuns:

Idei de Cadouri Online te ajuta sa alegi Cadoul Perfect http://ideidecadourionline.blogspot.com