| daxxy a întrebat:

scuza`ti categoria dar am nevoie de raspunsuri. Stiti in Bucuresti unde gasesc centre Avon sa`mi pot cumpara direct produse, si sunt mai scumpe ca cele din catalog sau cum sta treaba? :* Help, dau funda si voi! happy

Răspuns Câştigător
| ioana_8925 a răspuns:

Produsele Avon le poti cumpara (comanda ) doar de la reprezentanti ori de la reprezentantii de pe strada dar nu au tot timpul toate produsele deci tot trebuie sa comanzi! sau de pe site-ul oficial avoncosmetics.ro Din cate stiu eu ca reprezentant, Avon nu are in momentul de fata un loc de desfacere al produselor, dar poate ma insel

1 răspuns:
| Darria a răspuns:

Este un stand mic in unirii, dar nu au foarte multe produse, ci doar parfumuri, creme si putine farduri