| KisSYoUBabY a întrebat:

TPU { Scuzati categoria} Pentru cei care joaca Metin2 Candy Longju...big grin Daca ai o piatra de ex piatra vitalitati am facut-o +8 si am pus-o pe armura dar mia esuat s-a facut cioburicrying cum fac sa elimin cioburile de pe armura? nu se gaseste din aia pentru eliminarea cioburilor si nu stiu cum sa faccrying Dau fundita Pt cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Loove_6052 a răspuns:

Si eu joc pe candy big grin (nume Loove)
si sunt doua posibilitatzi sa elimini cioburile happy ori bagi armura la + big grin ori faci chestia aia de scos cioabe big grin se face din 2 strategii si 15 ramo di zelkova big grin la fierar ''schenge'' big grin
fundita PlzZz

3 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Si eu am jucat chandy am avut 119 pe un war dar acum am un ninja de 102 parca.

| KisSYoUBabY explică:

Loove am auzit de la un prieten asta ca daca plusezi armura si ai cioburi pe ea iti dispar nu eram sigura asa ca am zis sa fac cont p TPU ori cum mrs:*

| Jucator_Imvu_1993 a răspuns:

Un giveaway pe Metin2 DarkLight cu iteme normale + modate. Tot ce trebuie sa faci e sa te abonezi la canal si sa lasi un comm random. https://www.youtube.com/watch?v=DooNTNGOLp0&list=UUt_1wyplPGsTX041dVu8OYA. Bafta.