| anonim_4396 a întrebat:

scuzati categoria si faptul ca asta nu e o intrebare. insa vreau sa multumesc tuturor care mi-au raspuns la intrebari, a cele despre tipul casatorit, pana la urma si celor care m-au criticat. de ce nu? inteleg ca nu au trecut prin asta si asa gandesc. sau poate ca au patit, si au ramas acolo cu amintiri neplacute. am indurat toate criticile. si da, poate ca aveti dreptate ca vrea doar sa ma fraiereasca. sunt constienta ca are experienta, si mai ales stiu ca e un barbat pervers. dar nici eu nu m-am lasat calcata in picioare. nu inteleg ce il costa faptul sa-mi ceara mai mult chiar daca la inceput as fii refuzat, cu putina vrajeala poate ca m-ar fi convins. dar nu mai conteaza. vroiam sa ajung la faptul ca m-am hotarat sa renunt la el. sunt constienta ca si acum voi fii criticata, ca am scris chestia asta. dar asta e, asa e lumea noastra. oricum eu tot timpu am fost constienta ca nu simte nimic pentru mine, nici macar faptul ca ma aplace. dar nu am putut sa ma desprind de chestia asta.

2 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

O decizie inteleapta.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @zapacito! Sper să și poți aplica decizia ta, oricum felicitări pentru că măcar încerci.
O zi cu zâmbet să ai!