| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU scuze ca intrebare dar sunt curioasa daca faci sex cu un baiat mai mare care stie si la fata nu i-a venit ciclul niciodata ce se poate intampla intrebrile sunt 1 poti ramane gravida 2- cum trebuie sa fii preg pentru a face asta decii scuze de intrebare fara dinalea ca esti nu stiu ce prea mica intrbarea este de curiozitate nu jigniti va rog. dau funda :*

Răspuns Câştigător
| RalucaScumpika a răspuns:

1 din cate stiu eu nu poti ramane gravina
2 daca te simti in stare adica totusi is niste riscuri daca o faci prea repede poti sa ai mustrari de constiinta sau schiar sa ramai socata si sa nu-ti mai placa baietii( de obicei daca iti pui intebarea : merita sa ma vada un baiat gola si sa ma risc atator riscuri pentru asta? cred ca iti dai seama)

3 răspunsuri:
| Keith a răspuns:

Daca fetei nu i-a venit menstruatia niciodata si intretine raporturi sexuale protejate sau nu, nu ramane insarcinata pentru ca ovarele nu s-au maturizat indeajuns de mult ca sa elimine ovule, ca sa intretii raporturi sexuale trebuie sa fii pregatita atat fizic cat si psihic, insa daca are menstruatie cel mai bine pentru ea e sa se protejeze ca sa evite sarcina nedorita.Bafta!

| danielcoman32 a răspuns:

Putem discuta pe mes, daca vrei, id meu e daniel.coman32

| C0L0R a răspuns:

HEY, pai daca baiatul "mare" are prezervativ nu vad nici o problema
p.s. Ai grija ce faci zic asta doar din prietenie happy