| justmegirl a întrebat:

Buna TPU.Scuze cum m-am purtat in celelalte zile.Bun.Am o prietena care este cu un coleg de la mine din clasa.Acum ca ea e cu el nu ma mai baga in seama, daca ii zic ceva pe messinger nu-mi raspunde, la inceput mi-a placut dar acum,,,, ma evita, de exemplu:baiatul acesta mi-a zis ca vrea sa merg cu el la prietena mea in pauze. Iar prietena a zis ca nu vrea ca cica ii e rusine daca vin eu, dar pun pariu ca daca ma uit dupa ea o vad cu colegu si cu altii.Nu inteleg.sadhelp please. funda

Răspuns Câştigător
| lastman024 a răspuns:

Pai e relatia lor si asta e, nu te poti baga peste ei, poate prietena ta te considera o amenintare pentru relatia ei. poate i se pare ca esti prea apropiata de acel baiat, poate crede lucruri idioate despre tine. fetele au tendinta asta de a banui pe toata lumea din jur. asa ca mai bine poti discuta fata in fata cu ea, intreband-o care e problema happy explica-i si ei ca nu vrei sa pierzi o prietena pentru niste lucruri idioate happy

2 răspunsuri:
| lastman024 a răspuns:

"la inceput mi-a placut dar acum.", fi mai explicita ca sa intelegem si noi

| justmegirl explică:

Adica la inceput mi-a placut relatia lor