| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.scuze de categorie. fac tratament contra atacurilor de panica cam de vreo 3 luni jumatate.si cei drept ma simt mai bine.ma mai apuca cateodata starile acelea. dar foarte rar. ce credeti o sa-mi revin la normal adica sa fiu ca exact inainte de ele? ceva sfaturi si poate mai sunt cazuri. spuneti-mi povestea voastra. funda

Răspuns Câştigător
| Christos a răspuns:

O sa-ti revii cu timpul daca o sa reusesti sa te stapanesti. Si eu am inceput sa am atacuri de panica din cauza unui accident de masina...nu a fost usor, mai ales ca 6 luni nu am mai avut voie sa conduc. Am fost la psiholog, la medic, am primit tratament, si am incercat pe cat posibil sa nu ma mai gandesc la acel accident. Am inceput sa practic yoga la sfatul unei profesoare de-ale mele. Dupa cateva luni, mi-am revenit complet, nu am mai avut acele atacuri insuportabile si mi-am recapatat permisu dupa o droaie de teste medicale. Bafta!

1 răspuns:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Te vindeci in timp. Trebuie sa afli cauza si sa simti ca pericolul a trecut.