| Denisa76114 a întrebat:

Bună TPU, se întâmplă ceva dacă am baut suc înainte sa fac testul de sarcina?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da te vei c@ca pe tinelaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o importanta una cu alta, ca sucul il bei pe gura, nu-l torni pe testul de sarcina.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu uita:
Un test corect de sarcina se face DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala, cu prima urina de dimineata!

| Madaxo97 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic, nu influențează rezultatul testului faptul ca ai băut suc.

| Robert2526 a răspuns:

Nu se intampla nimic? ce s-ar putea intampla? nu mai face teste de sarcina din moment ce si facut sex cu prezervativ