| xPitic a întrebat:

Si desigur Craciun fericit tuturor. Mi-a placut un baiat, chiar daca nu vorbisem deloc cu el chiar tineam la el, imi placeau ochii lui.Chiar imi dadea impresia ca si el ma place.Stiti voi, se uita in ochii mei, ma cauta cu privirea si tot felul de chestii dragute.Luasem si id. ul lui, ii dadusem cerere si pe Fb, dar nimic.Nu stiu cum, dar prietena mea a inceput sa vorbeasca cu el(fara sa stiu)...Desi am refuzat categoric sa vorbeasca cu el si sa-i spuna despre mine, tot a vorbit cu el. Dar baiatul acesta i-a spus ca nu( asta a fost raspunsul, un simplu nu, fara chestii gen: Nu-mi place!, doar nu.) M-am impacat cu ideea, se mai intampla in viata sa nu fim placuti, aia e. Dar de cateva zile se cam baga in seama pe mess cu mine, acum cateva minute mi-a spus "gurita"( Iac! urasc sa mi se spuna asa)Dar treaba e ca daca ar fi vorbit cu mine acum 3 saptamani as fi fost mai mult decat incantata. Mi-ar fi placut sa-l cunosc mai bine.Acum insa nu mai simt nimic.Simt un pic in suflet si un strop de dezamagire.Chiar simteam ca ma place, am fost uimita sa aflu ca nu. Wow, dupa atatea priviri in ochi mei, sa aflu ca nulaughing. Voi ce credeti? E un fel de joc al lui, ca fiecare baiat, asa sa se mai joace? Voi baieti ce credeti?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Http://youtu.be/Z5iF9zYfmqI
Da ai dreptate sa te simti asa! Cine nu ar reactiona ca tine? Multe fete, Baietii astia dupa ce se cred Don juani si apoi raman singuri, atunci isi dau seama ca fata care ar fi vrut sa ii arate altceva, e altceva, cand e prea tarziu!

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Poate la inceput ii era rusinesa recunoasca sau chiar nu simtea nimic pentru tine iar acum a vrut sati de o sansa. spune-i ca nu-ti place sa ti se puna porecle si dai si tu o sansa. succes