| Noname1465 a întrebat:

Buna TPU si LA multi ani! Ce pot face daca un baiat nu stie ce vrea? Odata suntem impreuna si este bine dupa aia ne despartim si nu vorbim ceva timp. Am trecut prin multe impreuna, oare ar putea fi doar o bataie de joc? Ps:Umblam de 2 ani si ceva impreuna.

3 răspunsuri:
| AlexutsSsa96 a răspuns:

La multi ani! :*. Parerea mea e ca toti sunt unii si aceeasi, nu`s destul de maturi pentru a stii ce vor! Parerea mea e ca i s-a luat de tine si vrea sa incerce ceva nou. Eu iti spun sa-ti vezi de treaba ta si da-l naibii k nu merita. Cauta-ti un baiat care sa te merite, si sa-ti dea ce-ti doresti, si mai ales sa te iubeasca! Mult succes :*

| Ronnix a răspuns:

Daca face in felul asta, da... ar putea fi o simpla/complexa bataie de joc. Durata timpului in care ati fost impreuna nu are relevanta...

| Hitch a răspuns:

Ati STAT DE VORBA sa analizati in ce stadiu se afla relatia voastra? INTREABA-L ce ii place si ce nu-i place la relatia voastra? Cum vede el viitorul acestei relatii (ramaneti prieteni sau formati intr-adevar un cuplu)? CE VA LEAGA? (care sunt valorile din relatia voastra? Daca nu discutati deschis si sincer acum, atunci cand? Curaj! P.S.: Nu eticheta un om sau o relatie dupa interpretari, ci prin DIALOG (comunicare).