| Monica0714 a întrebat:

Buna TPU :*Sper sa aveti putina rabdare sa cititi happy. Am fost cu un baiat timp de 6 luni apoi, in aceeasi zi ne-am dat papucii. Eram 100% sigura ca nu imi va mai placea de el vreodata si peste cateva luni m-a intrebat din nou..insa eu nu prea ma simteam bine si i-am spus pa cam a 3-a zi. abia a doua oara cand am fost impreuna m-am indragostit cu adevarat de el si inca sunt in acea stare..de atunci a mai avut 2 relatii timp in care am mai vorbit. Intre cele 2 relatii ale lui a mai existat ceva intre noi..mai ieseam afara si eram pe cale sa ne sarutam. Acum nu cred ca ar mai vrea sa fim impreuna din nou. Cum pot sa il fac sa se indragosteasca din nou de mine? P.s. : a tinut foarte foarte FOARTE mult la mine si chiar a luptat pentru a 2-a oara, m-a intrebat de 6 ori dintre care 4 au fost refuzuri. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| VelvetLight a răspuns:

E cam prea tarziu acum, va crede ca il iei de fraier. Dupa ce ca l-ai refuzat de 4 ori... pune-te in locul lui. Cum crezi ca se simte bietul baiat? Acum fac si eu ca moldovenii: ii este P.O.H.U.I. sa te mai ceara in combinatie inca o data. Dupa atatea incercari...Mai poti doar sa incerci sa vorbesti cu el si sa te apropii de el, vorbiti pe mess, facebook, mai iesiti cu prietenii, cand ai o problema cere-i o parere si un sfat. Poate o sa te mai intrebe o data daca vrei sa fiti impreuna, dar nu prea cred ca ai multe sanse. Incercarea moarte n-are. Sper ca o sa te descurci, succes! Te-am pupat! kiss

| Monica0714 explică (pentru VelvetLight):

I-a spus unei prietene ca are incredere in mine in mai multe privinte si. ca "s-ar putea inca sa mai simta ceva pentru mine", chiar asa a zis acum cateva zile. multumesc pentru raspuns! :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andreutza171 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu draga, si incercarea moarte nu are. Poate o sa ai o surpriza placuta din partea lui. Poate si el mai tine la tine si asta ii va influenta decizia in binewinking Bafta :*