| gabytza8 a întrebat:

spuneti-mi si mie ce sa vorbesc cu baiatul pe care il plac el stie ca il plac,dar chiar nu stiu ce sa mai vorbesc cu el,el conduce motociclete se duce la campionate, si ii place sportul foarte mult.
VA ROG SPUNETI-MI SI MIE CA SA MAI VORBESC CU EL OFER FUNDA!

1 răspuns:
| CrazyTeenager a răspuns:

Subiectele de discutie sunt nelimitate, intr-adevar sunt momente cand ramai fara cuvinte, pe langa pasiunile voastre, lucrurile pe care le aveti in comun, ar trebui sa vina de la sine, ca atunci cand porti o discutie mai aprinsa cu cineva, si iti vin cuvintele fara sa te mai gandesti.
Cu cat petreceti mai mult timp, cu atat aveti mai multe subiecte despre care sa vorbiti.