| anonim_4396 a întrebat:

Suneti-mi si mie niste alinturi pentru fete, va rog!

Răspuns Câştigător
| ClaraGoth a răspuns:

Pitipoancele prefera; gurita, puiut, printesa, iubire, iubitica... chestii de-astea. unor fete nu le plac alinturile, dar daca gasesti un animalut dragut care le place: urs, koala etc; sau observi ca au un tic sau o pasiune pentru ceva, poti gfolosi acel cuvant pentru alint happy

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Buna. Cele mai comune nume de alint pentru fete: iubita, iubitica, draguta, scumpa,
iepuras, puisor, puiut, pufulete, ingeras, copilut, pisoias, buburuza...

| Fragolita a răspuns:

Iubita, ursulet, ingeras, scumpo, iubire, dragoste. etc. sper ca te-am ajutat. :*

| Ali55 a răspuns:

Iubirica, scumpica, odorash, puiuk, capsunica, dulceata, bombonika, ingeras, draguta!

| DevilBehindYou a răspuns:

Ursulet

| DevilBehindYou a răspuns:

Ursulet,Placintuta,Prajiturica,Pisicuta si mai sunt

| Marian_Cosmin_1999_OKXV a răspuns:

Baby a mea

| Alexandru_Biris_1999 a răspuns:

Tanc rusesc, mătraguna,