| Kitty3D a întrebat:

Stiti ca in seara aceasta inainte de culcare fetele trebuie sa puna sub perna busuioc sfintit ca sa isi viseze sortitul laughing. As vrea sa va intreb daca este o anumita ora la care trebuie sa ma bag la somn laughing. Eu in general ma bag la somn pe la 1 jumate 2.

Deci este vreo problema? big grin Dau funda.

Multumesc! :*

3 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Buna.zicala aceasta cu busucoiul nu este nimic altceva decat un motiv pentru care fetele sa se bucure.Nu conteaza la ce ora te vei culca, nu t se va intampla nimic.