| anonim_4396 a întrebat:

Stiti,eu sunt foarte cuminte si cu capul pe umeri, am 15 ani si nu am avut nicio relatie...desi,stiu despre ce e vorba! Amm, de ceva timp un baiat de 18 ani se tot tine de mine si imi spune ca ma iubeste,de fapt, ma zapaceste...totusi,am impresia ca este un obsedat, ce sa fac in cazul asta?! Sa-l resping sau sa cred ca el chiar ma place?!

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mi asa rusine sa zic ca sunt barbat cand vad cum se umilesc unii sa capteze atentia unei fete... desi il consideri obsedat, parca totusi iti place ca ai atentia lui? e fain a? voi fetele tot timpul sunteti asa "lasa-ma-mi place "winking

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic. De ce crezi ca este obsedat? Ar trebui sa-i acorzi o sansa si daca vezi ca este si cu alte defecte il trimiti la plimbare.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Ok...dar faza e ca sunt in pragul examenelor si nu prea pot...

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci mai lasa-l. Poate se racoreste.

| neutrino a răspuns:

Acum nu crede si tu toate minciunelele spuse de un baiat, chiar daca sunt frumoase. De unde atata iubire pe capul lui si sa aiba atat de multa incat sa-ti dea si tie?

| ovidiu2295 a răspuns:

Daca chiar vrei sa fii cu el, dai o sansa. Vorbeste cu el daca va intelegeti bine puteti avea o relatie. Daca nu, nu. Esti la o varsta frageda, de acum incolo vor fi multi baieti care vor vrea asta de la tine. Parerea mea este sa nu te grabesti si sa il alegi pe cel care iti place.

| anonim_4396 explică (pentru ovidiu2295):

Ms...happy si ce spui legat de varsta?! De fapt la asta m-am referit prin cuv ''obsedat'', in sensul ca poate doar vrea sa fie cu mine ca e la moda genul asta de relatie.Mi-a zis ca i se par speciala ca sunt cuminte si totusi, mi se pare ca ar vrea sa fie el primul.Ce zici de asta? s-ar putea sa-mi vrea raul?!

| Raluca77 a răspuns:

Cred ca te place, pentru ca uneori dragostea creeaza obsesie