| gabytza8 a întrebat:

Buna TPU:Stiu am mai pus intrebarea asta si nu prea am primitraspunsuri utile,asa ca mai o pun odata:Mie imi place de un baiat si stie ca il plac,l-am ajutat sa se impace cu verisoarasa iar el disperat a doua zi cum a intrat pe mess,m-a bagat in seama si si-a cerut scuze fiindca nu si-a multumit seara trecuta asa mi-a zis ca ii place de mine ca sunt intelegatoare,mi-a zis ca sunt minunata si mi-a mai zis ca daca vrea sa ma pupe trebuie sa se ridice pe varfuri si eu pe vine si daca mi-am imaginat eu asta ca el si-a imaginat, dar nu e adevarat fiindca e aproape cat mine si a recunoscut a doua zi asta, oare ma place ca amica sau altfel?

FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Din cate am inteles pot sa iti spun urmatoarele: nu conteaza inaltimea. Indiferent daca el este scund sau nu... uita-te la fostul exemplu: Monica si Irinel Columbeanu. Nu aveau remuscari ca el e mic si ea inalta.
Nu conteaza ceea ce va imaginati, ci ceea ce se intampla. Adica totul trebuie sa vina de la sinehappy Probabil ca daca vrea sa te pupe inseamna ca te place. Bafta...

1 răspuns:
| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Eu zic sa crezi in tine! Daca ai incredere in el si daca nu are prietena ar trebui sa il iei undeva dar. fara sa stie foarte multa lume si sa discutati. de ex. cere-i parerea despre cum te crede el ca prietena si daca iti place raspunsulhappy ar trebui sa faci primul pas catre o reletie frumoasawinking Succes!:*