| Marius22222222222 a întrebat:

Buna tpu.stiu că am mai adus odată subiectu asta in discuție însă nu înțeleg.cum faci sex și în 3 minute gata te îmbraci? nu vi se pare mai romantic acel timp de a sta unu langa altul după o partidă bună?

Răspuns Câştigător
| Miruna333 a răspuns:

Daca vrei sex si atat, nu iti e de romantism

2 răspunsuri:
| AndaAlexandra a răspuns:

Asta daca ești într-o relatie. Dacă e vorba doar despre sex nu te implici emoțional, deci te îmbraci la scurt timp după ce s-a încheiat partida. E normal. Asta nu înseamnă că și pleci. Mai stai și tu la o vorbă dacă e cazul laughing

| Marius22222222222 explică (pentru AndaAlexandra):

Te pui de acord când e următoarea tura?