| BoOboO_8282 a întrebat:

Stiu ca vi se pare ciudat, dar multi au patatit asta. Nu de mult timp mi-am facut un prieten. Si mi-e frica sa. l sarut. El se da sa ma sarute dar mie mi. e frica. Ce sa facc? puppy dog eyes Nu vreau sa. l pierdd sad

Răspuns Câştigător
| CandyES a răspuns:

Auu" stiu ca nu este usor straight face, si mie mi sa intamplatcu iubitul meu Hai sati zic ce am facut eu poate o sa te ajut macar unpic : deci mai intai i-am spus ca nu pot deorece imi este frica si ca ma blochez, lui nu ia picat bine dar s-a oferit sa ma ajute [ normal eu l-am intrebat daca ar dori sa ma ajute, trebuia sa exsiste comunicatie in relatie.altfel oh go on] si cand am ajus pe punctul de a ne saruta aveam incredere in el pentru ca stiam ca am sprijinul lui orice s-ar intampla, cu frica mi-am luat inima-n dintii si m-am lasat pe mana lui.a iesit tzooper happy... daca nu eram sprijinita crede-ma ca nici eu nu stiu daca ar fi mersstraight face

2 răspunsuri:
| Fetitza_9736 a răspuns:

Lasate satutata si sa vezi ce frumos este. Nu e nimic rau e doar ceva frumos si romantic, placut.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Pai lasa-l mai sa te sarute daca nu vrei sa il pierzi, ca baiat are si el orgoliul lui si nu ii place sa fie refuzat.