| JacobDrawn a întrebat:

Stiu o fata de cativa ani, dar de 2 saptamani am inceput sa o plac. Am facut tot posibilul (mai in gluma, mai in serios) sa ii arat ca o plac, si cred ca a inteles. Cum pot sa aflu daca si ea tine la mine sau ma place intr-un mod cat mai subtil? Cum pot sa ii spun ca vreau sa fiu cu ea si cand ar fi cel mai potrivit moment? Mersi, funda!

Răspuns Câştigător
| kiddu2 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa te apropii mai mult de ea, sa vorbiti mai mult despre ce ii place si gasiti lucruri pe care le aveti in comun happy. Si cand sunteti singuri intr-un loc incearca sa-i spui mai lent ca iti place de ea si intreab-o si pe ea daca ii place de tinewinking. Apoi daca zice "da" mai asteapta putin apoi ia-o de mana sau prinde-o de talie si intreab-o mai romantic intrebarea magica love struck! Incearca sa fii cat mai romantic. Fetelor le plac romantismul happy!

4 răspunsuri:
| inessaxxx a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie so abordei direct pentru ca fetelor le plac cei directi si curajosi! bafta

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Cand sunteti doar voi 2.si bati apropourihappy bft!

| Cosmina_1720 a răspuns:

Ia-o separat intr-un loc si vorbeste cu ea.crede-ma ca si pentru fete e greu dar daca va vedea ca zici u primul va zice si ea.

| JacobDrawn explică:

Si cum exact ar trebui sa ii spun ce simt?