| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat am 15 ani si sunt licean(clasa a 9-a), as avea nevoie de ajutorul vostru. Mie imi place de o fata din liceu(ea este in alta clasa decat mine), dar in 5-8 am fost in aceeasi clasa si m-am purtat frumos cu ea am ajutat-o, dar nu stiam daca ma place.Acum suntem in clase diferite in acelasi liceu, dar nu prea pot comunica cu ea, fiind separati, ea nu foloseste messengeru si nici calculatorul. Ce as putea face sa fiu impreuna cu ea eu chiar o plac dar nu stiu daca si ea.Va rog frumos astept raspunsuri serioase dau funda+vot!
Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| S3ntimentBoY a răspuns:

Zii cv de genu: Buna cf? bla bla bla mai ziceti cv peacolo si incepi tu stii ca eu te simpatisez imi placi foarte mult si nu stiam cum sa fac asta pana azi cand mi-am gasit curajul in adancul pieptului... funditaaa?

1 răspuns:
| tabittha a răspuns:

Fa rost de nr ei de telefon, trebuie sa aveti un prieten in comun care il are si fa-ti curaj. Invit-o la o plimbare, la o iesire cu alti prieteni.Initial poti sa intri in vb cu ea cu o intrebare despre tot un fost coleg sau profesor. Mai inventezi si tu ca ai nevoie de ceva, apoi poti sa o intrebi ea ce mai face, cum i se pare la liceu...Succes!