| efimash a întrebat:

sunt baiat, daca ma masturbez de 5 ani de zile cam in exces. Este tirziu sa ma las deja de masturbare. Adica daca ma las va fi mai bine sau deja e tirziu dupa atit timp?

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Ei afla ca 97% din barbati se masturbeaza si 80% din femei, asa ca pe planeta asta majoritatea oamenilor se masturbeaza, a avea partener sau a fi casatorit nu impiedica masturbarea si nici invers.

| NoNameqed a răspuns (pentru doctorandus):

Mi-am dat seama eu nu i-am spus ca e bine sau nu doar ca i-am spus sa incerce daca totusi vrea sa se lase laughing

| Seba2013 a răspuns (pentru NoNameqed):

Acel doctorandus minte.
Majoritatea oamenilor ai partener sexual, nu si-o trag cu fantezii de 2 bani.

| SorinTudor a răspuns:

Gaseste o fata si tu si nu o sa mai simti nevoia de "manuela" dupa 2-3 numere laughing

| doctorandus a răspuns (pentru SorinTudor):

Da, cu conditia sa faca 2-3 numere pe zi.

| NoNameqed a răspuns:

Pai daca faci asta de 5 ani, esti deja dependent, dar poti totusi sa incerci sa te lasi, nu cred ca e prea tarziu happy, vorba aia niciodata nu e prea tarziu happy

| doctorandus a răspuns (pentru NoNameqed):

Tu de pe ce planeta vii, baietas?