| adytzacuskateul a întrebat:

Buna TPU sunt baiat si am o problema mi-e frica de primul sarut cum sa scap de teama asta?

Răspuns Câştigător
| Sabinutza16 a răspuns:

Nu-ti fie frica, nu ai de ce.Primul sarut mereu este ceva frumos si asa ar trebui sa si fie! Sper din suflet ca o dai cuiva care merita! Nu-ti fie frica ca e cv spontan si vine din suflet asa ca pe parcurs ai sa gasesti armonia happy Bafta :*

5 răspunsuri:
| 6111992 a răspuns:

Buna in sarut nu exista reguli fa doar ce simti si totu o sa fie ok.

| AtlantisMe a răspuns:

Incearca sa gasesti o modalitate sa iti alungi teama. Poti sa ii zici ca ai o surpriza pentru ea si sa inchida ochi si atunci o saruti.

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

Mai,daca nu merge cu "papagalul" fii "magar" laughing

| xJustxAxKidx a răspuns (pentru ᎦʉɮȤҿℜθ):

rolling on the floor))))))))hai ca a fost taree

| donpablo4000 a răspuns:

E foarte simplu ar trebui sa o faci din inima nu-ti fie teama