| KameliaAura a întrebat:

Buna TPUhappy Sunt Camelia si as vrea sa ma ajutati cu cateva ideihee hee As dori sa fac lucruri mai noi, mai nebunatice cu prietenul meu, numai ca nu prea stiu ce. Aici ma refer in general...la orice chestii. Nu vreau sa fiu mai directa sa nu se trezeasca vreunul sau vreuna sa'mi tina moralalaughing

6 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

Nebunatice?laughing
Pai, sa petreceti o zi intreaga intr-un hotel din Turcia, pe muzica de la C-REAL: with or without you, sa va bateti cu mancare, cu sampon si intr-un final, spre seara, sa va scaldati intr-o piscina, bineinteles amandoi si de preferat ar fi sa ma chemati si pe mine :d.
O zi buna!

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Nebunesc si foarte nevbunesc depinde ce limita la ce imaginatie vei incerca dar ce merge mai ales, este ceva ce incepe cu o baie.
Adica tu goala in baie, stand relaxata si el venind spre tine, va acuplati acolo si faceti dragoste nebuna, in chiuveta pe cada. Atentie ramaneti dezbracati. Apoi va explorati fiecare particica a corpului: incepeti de la urechi, cel mai adesea urecheaa este o zona erogena, si incetul cu incetul coborati in jos pana va detensionati, apoi sa te prinda de par, sau sa-l prinzi si sa te sui un pic pe el. Lasa-l sa isi doreasca sa te exploreze, departeaza-te un pic atinge-te si lasa-l pe el sa te doreasca mai mult, cand vezi ca nu mai rezista apropie-te un pic dar doar atinge-l de la buric in jos cu buricele degetelor. Apoi ia controlul pune un pic pe pat si vezi cum se simte.
Fii rebele si imbraca-te apoi intr-un dres si dezbraca-te ca si cum nu ti-ar pasa de haine, va incerca sa te devoree, dar arata-i ca o bucatica buna asteapta.
Cu jocuri din astea cel mai mult sex 4 zile non stop happy deci timp sa aitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti culmea! laughing Aia care au raspuns inaintea mea te-au luat la misto si comentezi la mine, cand eu incercam sa glumesc cu tine.
In fine.Am idei nebunesti daca vrei, uite: poti sa te "inscrii" intr-un "club" cu swing-eri, poti sa mai aduci o fata in dormitor, poti sa folosesti jucarii erotice...cat de nebunatice vrei sa fie partidele cu iubitul tau? Ca mai am idei...
Serios acum, noi de unde sa stim exact ce ti-ar placea tie sau iubitului tau?
A! Si ti-am raspuns pentru ca n-aveam ce face si ma plictiseam.
Have a nice day!

| KameliaAura explică (pentru anonim_4396):

Puteai sa zici asa de la inceput...Si...aia macar au dau un raspunslaughing

Răspuns utilizator avertizat
| KameliaAura explică:

Sex nebunesc fac de fiecare datalaughing Dar vreau ceva nou si in legatura cu asta