| AndreuTzZzA a întrebat:

Sunt clasa a 7-a si sunt indragostita de un baiat din clasa. Are bretonul foarte lung de ii ajunge pana la barbie :X (nu-l are pe ochi, e in genul DJ-ului de la Lucky Man Project, adica Mister Z). Problema e ca schimba fetele una dupa alta straight face. Azi e cu una, maine cu alta (de exemplu l-am vazut dupa ce am scapat de la scoala se saruta in fata scolii cu 2 deodata laughing ). Cum sa-l fac sa ma placa? Inainte imi mai punea mana pe fund. Acum nu prea :-s Va rog ajutati-ma! Funda :* (as putea spune ca e un fel de c*rvar, fara suparare).

Răspuns Câştigător
| Yaguar a răspuns:

Vreai sa il cuceresti si o sa fii inca o fata din lista sa, si singura ai spus ca le schimba mereu si crezi ca pe tine nu te va schimba. Mari griji nu trebuie sa-ti faci pentru el caci nu e persoana cu care poti avea un viitor.

5 răspunsuri:
| aurora50scumpika a răspuns:

Nu are rost sa-l cuceresti, nu merita! Ai sa ai numai de suferit

| alexutza003 a răspuns:

Poi si daca tu constientizezi ca schimba fetele ca pe sosete de ce vrei sa fi cu el?
Daca neaparat vrei sa fiti impreuna bagate in seama cu el, glumeste cu el si probabil isi va incerca norocu si cu tine dar sa nu vi plangand a doua zi ca te-a parasit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma si vede ceva de curiozitate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu sti cei dragoastea ca mine cocaina una e de a place o pers alta e sa iubesti

| Keoops a răspuns:

Fa-l sa se indragosteasca de tine sa te imbraci sexi si sa te plimbi cu alti baieti dupa aia il vei face foarte gelos incearca. sper ca te-am ajutat big grinwinking