| Sorinacio a întrebat:

Sunt clasa a VII-a si pana in clasa a VIII-a vreau sa fiu genul de baiat pe care il plac fetele.Ce sa fac? As vrea niste exercitii pentru musculatura si niste sfaturi despre ce fel de baieti plac fetele. Funda+vot!

2 răspunsuri:
| octha a răspuns:

rolling on the floornu trebuie sa ai neaparat muschi ca sa atragi o fatarolling on the floorlol. daca nu o sa reusesti cu exercitiile ce ai sa faci? iti bagi silicon in muschi?rolling on the floormai degraba cauta pe net cum sa atragi o fata.muschii nu-ti tin de nicun folos. poti sa ai muschi dar sa-ti fie rusine sa vbb co fata, sau sa fii mai slabuitz dar sa ai mare succes la fete

| Finlandianebuna a răspuns:

Eu sunt fata si iti spun ce fel de baieti ma atrag pe mine. Baietii amuzanti si foarte comunicativi dar fara sa intreaca limita bunului simt, si Putin moderni. Dar daca vrei sa iti gasesti o relative de durata fii tu insuti si lumea te va placea.