| jasmine11 a întrebat:

sunt confuza, nu mai stiu ce sa inteleg, prietenul meu spune ca nu mai simte nimic pentru bine, dar totusi mai suntem impreuna, imi impune o gramada de lucruri, si imi tot repeta ca, ma vrea doar pentru el, si sa nu mai am alti prieteni(baieti)
pentru ca el e langa mine, deci... tine la mine, simte ceva, sa isi bate numai joc,

8 răspunsuri:
| Sinus a răspuns:

Lol... Prietenul tau are o problema grava happy Ori sufera de "egoism" ori Isi bate joc de tine! >

| 5123fsda a răspuns:

Poi el ii cam confuz acum,ar vrea sa va despartiti pentru ca nu mai simte nici o atractie,si totusi se teme ca daca se va desparti de tine va regreta mult, si daca vei fi cu altul va inebunii de accea zice asa, SUNT BAIAT SI EU AM PATIT ASA

| kkkmakafull a răspuns:

E gelos...si partea cu baiataia de joc fiecare baiat cand e gelos se poarta asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cati ani aveti ma? tu 11 si el 20? sau tu 12 si el 15?

| monyk a răspuns:

Buna,prietenul tau e foarte ciudat. Poate ca nu stie nici el ce vrea,ma gandesc ca tine la tine din moment ce e cu tine si te vrea doar pentru el, dar totusi ar trebui sa ai o discutie serioasa cu el, poate ca e prea gelos.

| PrecioussGirl a răspuns:

Daca esti intr'o relatie asta nu inseamna ca numai poti vorbi cu niciun baiat.
el numai vb cu fete sau ce?straight face
e genu de baiat care ii place sa pune stapanire pe o fata, sa faca ce vrea cu ea si sa o aiba doar pentru el.
eu pana acum m-as fi despartiti de el. de ce? nu suport ca cineva sa puna stapanire, sa creada ca poate sa faca ce vrea cu mine. happy
nu are dreptul asta!

| Cipi65 a răspuns:

Vrea sa te babardeasca

Răspuns utilizator avertizat