| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu o fata de 2 luni aproape si eu sunt destul de pervers cu ea, dar si sincer si m-a lasat sa-i pun mana la fund pe sub blugi si sa-i pun mana pe sani pe sub camasa si ea e virgina si s-a udat foarte tare. Ea spune ca pana face 18 ani nu are de gand sa faca Sex, dar nu stiu, nu prea cred asta. ea are 16 ani, eu am 17 ani oare o sa se lase sau o sa trebuiasca sa o mai astept mult si bine?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Timpul necesar de asteptare va depinde in primul rand de modul si puterea ta de convingere si intro oarecare masura si de experienta ta in "aburirea" unei junioare credule si neexperimentate. Probabil ca va fi suficient si nu vei fi nevoit sa adaugi nimic in plus. big grin

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Asta tine doar de calitatile tale de seductie.
Ea poate spune ca va face sex doar dupa 18 ani, dar daca stii cum sa o iei v-a ceda si mai devreme.
Dar daca nu esti dispus sa faci ceva pentru asta te poti multumi cu pipaitul pana atunciwinking

| Niiina a răspuns:

Daca are doar 16 ani si deja se lasa atinsa peste tot eu cred ca o sa cedeze mai repede de 18 ani dar bine-nteles in cazul asta trebuie sa faci si tu ceva fiindca singura nu o sa iti ceara asta, dar te-as sfatui sa nu insisti adica, dac nu vrea atuncea ar trebui sa ii respecti decizia

| LoveSleep a răspuns:

Drăguț că scrii 'sex' cu literă mare.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Las-o in pace pe asta, daca numai sex vrei si cauta una gata inceputa! Cu asta nu vei stii sa te porti si te va parasi dupa ce o vei fi dezamagit, si vei fi poate si amintirea ei cea mai nasoala. Faceti Petting si gata, poti termina si asa si e foarte ok. cititi impeuna despre asta si stabiliti impreuna! Sa fi curat, unghiile scurte, curate si impecabil pilite sa nu o zgarii pe acolo jos! Si spalat pe dinti obligatoriu!

| Violleta2022 a răspuns:

Daca isi doreste sa se pastreze vrgina pana la majorat, cred ca o sa o faca!
Tu esti un pusti care-i normal sa fie excitat la 17 ani, hormonii tai sunt agitati tare si este normal, esti tanar si doresti sa faci sex. pana una-alta, nu-ti ramane decat varianta masturbare sau sex cu o fata mai mare, dar atentie, protejati-va cu prezervativ, ca-i mai sanatos din toate punctele de vedere.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea a zis ca nu vrea sex pana la 18 ani, tu, de ce insisti. Daca nu rezisti fara sex langa ea, atunci poti gasi o fata care vrea sex inainte de 18 ani.