| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu o fata de 2 luni ne vedem zilnic si am inceput sa-i pun mana pe sani pe sub sutien, sa-i pun mana la fund pe sub blugi. Ne-am vazut foarte des aproape zilnic si cand incerc sa-i pun mana in zona aceea nu ma lasa, nu stiu imi spune ca nu-i place si nu stiu oare sa nu-i placa ca asa se excita. Oare sa-i fie rusine, i-am pus mana in fata pe sub blugi si am simtit parul si mi-a zis sa o scot. Ma gandesc ca-i e rusine, nu cred ca nu s-ar excita, poate e si vina ca e prea devreme, dar ne-am vazut foarte des si eu sunt singurul baiat caruia i-a permis sa faca din astea cu ea. O data m-a lasat sa-i pun gura pe san si dupa o zis ca o fost prea mult ce am facut. Si oare ei sa nu-i placa sa fie atinsa acolo sau e o chestiune de timp pana ma va lasa?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe tine te deranjeaza faptul ca prietena ta nu este epilata la "pasarica"?

| Emilian65 a răspuns:

In 2 luni vrei cam mult de la ea. Las-o sa te cunoasca mai bine si poate cu timpul te va lasa sa faci ce vrei tu cu ea.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

O relatie are etape foarte clare de evolutie. Sarutari, atingeri, mangaieri, zone intime, sex. DAR NU IN ACEEAS ZI! Ai spus ca esti primul baiat care o atinge, ok, asta e de bine, e pregatita pentru asta, dar poate nu e pregatita pentru mai mult. Poate pe urmatorul baiat sa-l lase mai mult, daca tu tot insisti. Iti spune ca nu-i place. Este un alt fel de ati spune ca nu este de acord, deci clar nu are cum sa-i faca placere. Ceea ce ar trebui sa cunoasca baietii este, ca la fete, placerea este foarte mult data de creier. Daca nu vrea, nu are cum sa ii placa. Acum ce sa-ti zic, sa o saruti doua ore pe gat si o sa te lase sa joci si sah, pe zona ei ne epilata?, nu este asa simplu. Nu avem reteta care se aplica tuturor fetelor. Ai rabdare cu ea si la un moment-dat o sa iti ghideze ea mana.
Bafta

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Sunt sigur ca ii place sa fie atinsa, dar poate ca multe dintre noi cand nu avem un partener nu ne epilam asa de des, na nu e placut sa stie partenerul ca tu ai parul pubian neepilat. Acorda-i timp si spatiu si sigur o sa te lase sa o atingi.

| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Nu este inca pregatita pentru mai mult. Pare ca-i plac atingerile tale, dar nu continua mai mult pana nu te ghideaza ea, altfel, s-ar putea ca data viitoare sa aiba retineri si sa te lase sa o atingi si mai putin.