| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu o fata de o luna si ma gandesc cam peste cat timp o sa face si sex. Ea se gandeste la 2 ani si eu avand 17 ani nu sunt dispus sa mai stau atata ea are 15 face 16 in Mai. Ne intelegem bine si sunt pervers cu ea ma lasa sa i pun mana pe cur sa o musc de gat sa o sarut pasional dar ea este dintr-o familie educata si invata mult si este la un liceu de prestigiu. Mi-ar fi greu sa ma despart de ea tin la ea dar am nevoie si de sex ca imediat fac 18 ani si sunt tot virgin viata se duce nu asteapta dupa mine si eu is curios ea o sa vrea sa facem sex mai incolo asa la un 5-7 luni. Eu ies zilnic cu ea in fiecare zi apropae cate o jumate de ora si in weekend 2 ore. Ea o mai avut antecedent de era sa faca sex si so oprit cu un fost de-al ei cu care o fost 4 luni si so vazut o zi max 2 pe saptamana si el o dezbracato si sutienu si la un moment dat ea so oprit, nu stiu parerea voastra ea o sa vrea sa facem sex sau o sa raman doar cu amintirile si momentele frumoase cu ea?

7 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Hai fi sincer, ti la fata asta sau vrei doar sa faci sex cu ea? Dupa ce face si ea 18 ani, puteti face cat vreti. Eu nu cred ca ti la ea, doar ca restul pustilor de 16-17 ani, simti o atractie fizica, si asa cum ai zis si tu vrei doar sex. Poti intra la corupere de minori daca te atingi de ea dupa 18 ani. Deci ai grija, daca ai in cap doar sex, cauta una de varsta ta.

| mihai69 a răspuns:

Mă, da' vouă una-două, hop-țop! doar la sex vă duce mintea...
Dacă pățești vreun pocinog, ești în stare să crești împreună cu ea un copil?
Ai, la asta nu te gândiși, nu?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca are putina ratiune, nu va accepta. Probabil acest lucru s-a intamplat si atunci cand era s-o comita prima data, probabil i-a venit mintea la cap in ultima clipa. Daca intr-adevar nu mai poti rezista fara sex, rezolvati dorintele prin intermediul serviciilor efectuate de prostituate fara sa afle ea. Si vei impaca "si capra; si varza". Succes.

| Ceva123 a răspuns:

Daca o iubesti asa cum zici ai accepta sa astepti inca 2 ani dar daca te mananca undeva si pe ea nu fiindca are creier, asta e alta treaba care tine de voi si de tine.
Sex...sau dragoste se face cand te simti pregatit si corpul e la fel de pregatit daca ea nu e nici fizic si nici psihic atunci nu o poti obliga... poti astepta sau poti sa te multumesti cu ce ai.
Decizia e a ta, doar ai grija ce faci...nu cred ca vrei sa ajungi la gratii si la sapun. laughing scuze de glumita nesarata.

| Oana92 a răspuns:

N-ar strica sa inveti si tu impreuna cu ea, poate se prinde ceva educatie si de tinewinking

Cat priveste sexul...da-i fetei pace. E prea mica si nici nu vrea. Daca nu te poti limita la masturbare spune-i ce ai de gand si cauta-ti pe altcineva.

| Lawliet14 a răspuns:

La 17 ani esti un mucos cacacios. Eu la varsta ta eram virgin desi umblam cu fete si faceam aceleasi chestii pe care le faci si tu acum.

Stii de ce zboara hormonii asa si simti nevoia de sex? Pentru ca tu-ti dezvolti sexualitatea prematur, urmarind filme deocheate.

Foarte bine, cinste ei! Fetele din cate vad eu nu sunt asa panarame ca voi.

Mai bine las-o daca crezi ca nu sufera, pentru ca nu o iubesti. Ai fi cu oricare alta, pentru asa ceva. Ah, da, e de ajuns sa arate bine si sa te faca pe tine sa te simti bine. Naiva a fost ea, o fata de prestigiu, ca te-a luat pe tine. N-as putea spune proasta, doar naiva pentru ca e tanara.

Altfel mai tarziu, daca o lasi acum, nu mai pupi tu asa fata serioasa.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea nu vrea, asteapt-o pana cand va vrea ea.